Kişisel Web Bloğu

Necati Cihan Ataman Kişisel Web Bloğu

Aktüel Marketler Ürün ve İndirimleri

Ülkemizde ki maddi zorluklardan yola çıkarsak BİM, Şok, A101 gibi mağazaların haftalık indirimlerini herkes takip ediyordur. Bim de bu hafta ne var? sorularını veya elektronik ağırlıklı indirimler yapan A101 Aktüel mağazasında bu hafta hangi indirimler var diye hepimiz soruyor merak ediyoruzdur.

Gün geçmiyor ki asgari ücretin ve kişi başına düşen gelirin belirlendiği çoğu ailenin kıt kanaat geçindiği bu günlerde Aktüel Ürünler herkesin bütçesine uygunluğu ile bilinir. BİM aktüel çoğunlukla kendi ürünlerini sattığı ve milyonlarca kişinin uğrak noktasından ziyada uğrak bakkalı olmuş diyebiliriz. Bim 23 haziran 2017 de kataloğu gibi her hafta yenilenen indirim katalogları her evde veya belirlenmiş olan kişilerin tercih ettiği sitelerde bulunuyor ve bunu çoğu insan artık takip ediyor.Bakalım bu hafta yayınlanacak olan Bim 27 haziran kataloğunda ne gibi indirimler olacak.

Bir diğer aktüel mağazalar arasında kendini elektronik eşyalarda yaptığı indirimler ile çokça söz ettiren A101 aktüel gelmektedir. Buda tıpkı diğer aktüel mağazalar gibi haftalık indirim kataloğu çıkartıyor bu hafta a101 de hangi üründe indirim var? sorusunun cevabını bir hafta önceden çıkarttığı katalok ile müşterilerini haberdar etmektedir.Bakalım 22 haziran a101 kataloğunda müşterileri hangi elektronik eşyalarda indirim bekliyor.

Kalitesinden ödün vermeyen Şok mağazasıda bu küçük market bir diğer halk söyleyişi ile aktüel marketler arasında yerini alan Şok aktüel diye hitab edilen markette çoğu ürün kalitesi ve indirim oranları ile kişilerin bütçesine derin bir nefes aldırıyor. Şok bu hafta kelimesi internette arama hacmi ile cidden müşterilerin ilgisini anlatır derecede.

Hepimiz bu aktüel marketlerden alışveriş yapıyor ve ciddi anlamda kaliteli ürünler alıp evlerimize getiriyoruz. Aktüel ürünler kataloglarını herkes gibi bende merak ediyor ve bu hafta neler var diyenlerdenim. Sizlerde bu mağazada ki indirimleri takip edip ucuza güzel ve kaliteli ürünler alabilirsiniz. Bir diğer yazımda tarih tarih ürünlerde neler var incelemesini ve yorumlamasını sizler ile birlikte yapacağım.


Etiketler: , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com