Final Cut Pro X ve Logic Pro X deneme süresini uzattı

Final Cut Pro X ve Logic Pro X dünya genelinde yaşanan Corona virüsü (COVİD-19 salgını) nedeni ile deneme sürümlerini 90 güne çıkarttı. Kullanıcıların ev hayatında vakit geçirebilmeleri için 30 günlük olan deneme sürümü 90 gün olarak belirlendi.

Apple, Final Cut Pro X ve Logic Pro X uygulamalarının evde vakit geçiren potansiyel müşteri ve öğrencilere fayda sağlamak amaçlı olarak vakitlerinin daha iyi ve yaratıcı şekilde planlamaları yönünde atılan adım olduğu söylendi.Bu süre zarfında kullanıcılar yeteneklerini geliştirerek üretim yaptığı alanlarıda genişletmesi planlandı.

Final Cut Pro X ve Logic Pro X Deneme Sürümü 90 güne uzatıldı

Geçtiğimiz günlerde bazı güncel kullandığımız programlardada COVİD-19 salgını nedeniyle deneme sürümlerini uzatmışlardı. Bugün itibari ile final cut pro x ve logic pro x ücretsiz deneme sürümünü uzatan yazılım şirketleri arasında yer almış oldu. Apple’ın Final Cut Pro X ve Logic Pro X uygulamalarının deneme sürümünü kullanacak kullanıcıların deneme sürümü bittiği an itibari ile lisans ücreti isteyeceklerinide unutmasınlar.

Final Cut Pro X ve Logic Pro X Deneme sürümü bitmesi sonrasında kullanmaya devam etmek isterseniz, Final Cut Pro X için 1.999 TL, Logic Pro X için ise 1.349,99 TL ödemeniz gerekmektedir. Apple,  Final Cut Pro X’in uzatılmış deneme sürümü şu anda aktif olarak kullanıma açık. Logic Pro X’in uzatılmış deneme sürümüne ilerleyen günlerde kullanıcılar ile buluşacak.

 

 

Yorum yapın