Cesur ve Güzel Finale Doğru

Start TV ekranlarında  yayınlanan Ay Yapım imzalı sezonda izlenme rekorları kıran Cesur ve Güzel final yapmaya hazırlanıyor. Sühan ve Cesur aşkı 22 Haziran’da final yapacağını açıkladı.

Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un baş rollerini paylaştığı sezona damga vuran ay yapım yapıtı dizi finale doğru gün sayıyor. Dizinin her anı heyecan, aşk ve entrika dolu olması izleyici kitlesini her perşembe ekran başına kitliyor. Sühan ve Cesur aşkı 22 Haziran Perşembe günü son bölümü ile star tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Cesur ve Sühan’ın muhteşem aşk hikayesi, Bir çok Ortadoğu ülkelerinden Şili’ye Kazakistan’dan Arnavutluk’a dünyanın dört bir yanına yayılmış şekilde. Dizi şimdiye kadar tam 46 ülkeye satışı gerçekleştirilen ‘Cesur ve Güzel’, farklı kıtalarda da ses getireceğe benziyor.

Fotoğraf: Ay Yapım

Sosyal medya verilerine göre Cesur ve Güzel yayınlandığı günden beri tam 4 milyon ileti paylaşılmış. En çok arananlar listesinde diziye dair Sühan’ın Cesur Alemdar’a evlenme teklif ettiği ve Cesur ve sühan’ın tango sahnesi en çok arananlar listesinde yerini aldı.

Yorum yapın