iOS 13 Beta Sürümü Yayınlandı iOS 13 Nasıl Yüklenir?

Tüm dünyanın merakla beklediği WWDC 2019 lansmanı geçtiğimiz günlerde yapıldı. Lansmanda yeni sürümler ve yeni Apple Cihazları iOS kullanıcıları heyecanlandırdı. WWDC 2019 etkinliğinde en merak edilen konu kuşkusuz iOS 13 yenilikleri. WWDC 2019 etkinliğinde iOS 13 binlerce yenilik ile kullanıcılara duyurulurdu.

Her sene Eylül ayında yeni iPhone Modelinin duyurulmasının ardından iOS 13 Destekli Cihazlara güncelleme sunulacak ve kullanıcılar iOS 13 ile buluşmuş olacak. WWDC 2019 etkinliği sonrası ilk Beta iOS 13 uygulama geliştiricilere sunuldu. Geliştiriciler bu yasede uygulamalarını yeni sürüme uyarlama evresine başlamış oldu.

iOS 13 Beta nasıl yüklenir?

iOS 13 ilk beta sürümünü cihazlarınıza yükleyebilmek için UDID kaydının yapılmış yani uygulama geliştirici hesabına sahip olmanız gerekiyor. Ama Geliştirici hesabınız olmadan da iOS 13 beta 1 sürümünü cihazlarınıza yüklemeniz mümkün.

Geliştirici hesabı olmayanlar için şu an için beta profilleri yayınlanmadı. Bu nedenle geliştirici hesabı olmayan kişiler bir süre sonra beta sürümünü yükleyebilir. Tabii ki bunun için net bir süre açıklaması olmadığından kesin bir süre belirtemiyoruz. Geliştirici hesabı olan kullanıcılar IPSW dosyasını indirerek test edebilir.

Bu Linkten iOSi tvOS ve iPadOS gibi tüm yazılımların Beta sürümlerine ulaşabilir cihazlarına kurulum yapabilir.

iOS 13 Hangi Cihazlar Destekliyor?

iOS 13 Tüm Özellikleri ve Yenilikleri

Yorum yapın