Söz 9. Bölüm Fragman Yayınlandı Nefesler Tutuldu

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez reyting rekortmen dizisi SÖZ 9. bölüm ilk fragmanını resmi youtube kanalından yayınladı. SÖZ dizisinin geçtiğimiz bölümde çolak ve ekibi tarafından pazar yerinde patlatılmak üzere yola çıkan kimyasal bomba yüklü araca çarparak durduran sarı komutan bombayı paylamadan kurtarabilecek mi? Bu soruların cevabının bulunduğu Söz 9. bölüm fragmanı dakikalar içerisinde binlerce kişi tarafından izlendi ve yorumlar bırakıldı.

Söz 9. bölüm 1. fragmanında Yavuz bombalı aracı durduruyor fakat Ateş ve ekip olay yerine geldiğinde sarı komutan ve bomba yüklü aracı süren kişiyi bulamıyorlar. Yavuz’u çolak kaçırıyor ve esir tutuyor.

Geçtiğimiz bölümde öğrendiğimiz Eylem‘in eski sevgilisi 2 yıl önce çolak ve ekibine katılıp Çolağın üst düzey adamlarından biri olmuş ve Eylem sayesinde kendi evinde yakalanmıştı. SÖZ 9. bölümde eylemin eski sevgilisine silah doğrulturken sol göğüsünün üzerinden vurulması akıllarda soru işareti bırakıyor eylemi kim vurdu? eylem yaşayacak mı?

Eylem’in eski sevgilisini askerler götürürken haince planlanmış bir mayın veya bombaya denk geliyor ve büyük ihtimal ile kaçmayı başaracak gibi gözüküyor.

Çolak sarı komutan’ı esir tutuğu yerden Yavuz Üstteymenin ekip arkadaşlarına canlı yayın yapıyor ve nasıl bir halde olduğunu gösteriyor. Yavuz komutan o sırada nerede olduğunu söylüyor içinde bulunduğum yeri vurun komutanım bana böyle ölmeyi reva görmeyin böyle öleceğime tüm Dünyaya reklam olacağına vurun diyor.

Bakalım yeni bölümde hangi süprizler bizi bekliyor.

29 mayıs pazartesi akşamı star tv ekranlarında 9. bölümü yayınlanacak olan söz dizisi seyirciyi ekran başına kitliyecek gibi gözüküyor.

Söz 9. Bölüm Fragmanı

YouTube video

Yorum yapın