Söz Dizisi Dünya Gündeminde

Televizyon dünyası’nın nabzını ölçen izlenme oranlarının takibini ve analizini sağlayan The Wit’in, dünyada izlenme oranları çok olan ve sevilen yeni yapımlar listesinin 5. sırasında SÖZ bulunuyor.

Fotoğraf: Star TV

Dünyada twitter ve facebook kullanıcılarının dizilerin yayınlandığı günlerde kendi sosyal medyalarından paylaşmış olduğu postlara göre oluşturulan bu liste, 2017 Nisan’da 35 bin’den fazla hashtag ve yorumlardan yolaşa çıkarak SÖZ dizisi dünya sıralamasında 5. oldu. Dünya da dizi yayınlandığı günlerde kullanıcılar “iyi yazılmış” , “görkemli” , “muhteşem prodüksiyon kalitesi” gibi hastagleri kullanarak diziye olan bakış açıları ve düşüncelerini dile getirdiler.

Fotoğraf: Star TV

Dünyaca ünlü analiz sitesi The Wit’in listesinde herkesin bildiği ve fenomen haline gelmii Prison Break, A Força do Querer, The Voice Teens, The Immortal Life of Henrietta Lacks gibi dünyaca ünlü yer almaktadır. Site’de SÖZ dizisi “Özel yetenekli bir grup askerin ülkelerine yönelik terör saldırılarıyla verdikleri mücadeleyi konu alan bir aksiyon dizisi” olarak yer almaktadır.

Fotoğraf: Star TV

Genel Kurmay Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı işbirliğinin ile ülkemizde ilk kez bir arada sürdürüldüğü televizyon dizisi olan SÖZ, Her Pazartesi akşamı star tv ekranlarında…

 

Yorum yapın