iPhone 7s Plus ve iPhone 8 görücüye çıktı

Apple kullanıcılarının merakla beklediği iPhone 7 Plus ve iPhone 8 amiral gemilerinin tasarımları twitter kullanıcısı tarafından sızdırıldı.

WWDC 2017 etkinliğinde tanıtılan bir çok Apple ürünü dünya teknoloji gündemine bomba gibi düştü. Etkinlikte tanıtılan Yeni nesil iPad, iMac Pro, MacbookPro modelleri dünya gündeminde Apple iOS kullanıcılarının beğenisine sunulmuştu. WWDC 2017 etkinliğinde iPhone 8 veya iPhone 7s Plus tanıtılır mı? Sorusu tüm gazeteci ve dünyanın merakla beklediği yanıtlardan biriydi fakat etkinlikte yeni iPhone tanıtılmadı.

Hergün iPhone 8 ve iPhone7s Plus Hakkında gelişmeler öne atılan iddalar atılırken bunlara bir yenisi daha eklendi.

Yeni iPhone 8 ve iPhone 7s Plus modelleri Twitter’dan sızdırıldı!

Merakla beklenen iPhone kullanıcılarının ve tüm dünyanın acaba iPhone 8 mi çıkacak yoksa iPhone7s ve iPhone 7s Plus mı soruları hep bir soru işareti olarak beklerken Benjamin Geskin adlı Twitter kullanıcısı tarafından yeni modellerin çizimleri sızdırıldı.

Twitter üzerinden yayınlanan görüntüler ile birlikte yeni iPhone’un tasarımına kesin gözüyle bakılmakta. Acaba Apple 10. yıla özel olarak iPhone 8 mi çıkartacak yoksa iPhone 7s ve 7s Plus modelleri ile devam mı edecek bilinmez ama Apple fazlasıyla iddialı geliyor.

Twitter üzerinden bugün sızdırılan iki resime bakacak olursak iPhone 8‘de daha önceki haberlerde yine aynı şekilde görülen buda doğruluğuna artık inanılan Dikey konumlanmış çift kamera ve home tuşunun olmayacağını görmekteyiz.

Sızdırılan ikinci resim ise iPhone 7s Plus şemasıydı. iPhone 7s modelinde geçmiş modele bakılarak bir fark olmadığı ortaya çıkıyor. Tasarım değişmeyecektir fakat Apple’ın S modellerinin hızı tartışılmaz özellikleri tartışılmayacak derecede performansa dayalı olduğunu biliyoruz.

Çerçevesiz bir ekran ile satışa sunulması beklenen iPhone 8 ‘in OLED ekran teknoloji ile yapılacağı ve iPhone 8 ile yeni bir akımın başlayacağı sinyallerini verebiliriz.

Resimleri sızdıran twitter kullanıcısı Benjamin Geskin ilerleyen günlerde yeni özellik ve detayları sizlerle paylaşacağım notunu düştü.

Yorum yapın